Szukamy osoby na stanowisko Specjalista_tka ds. projektów grantowych

Valid till: 2021-10-11
Added on: 2021-09-29

Fundacja Fundusz Współpracy w związku z realizacją projektu Śląska Przestrzeń Innowacji poszukuje Specjalisty_tki ds. projektów grantowych.

Kogo poszukujemy:

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w realizacji projektów grantowych, która dołączy do zespołu projektowego w biurze w Warszawie.

Zakres zadań:

  • Wsparcie uczestników projektu na wszystkich etapach jego realizacji (od naboru do rozliczenia grantów)
  • Obsługa naborów wniosków i ich oceny
  • Współpraca z ekspertami
  • Organizacja szkoleń i warsztatów
  • Przygotowywanie dokumentów dla potrzeb Instytucji Zarządzającej i kontrahentów
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych

Wymagania:

Wykształcenie
- wyższe

Doświadczenie
- staż pracy minimum 5 lat, w tym 2 lata na stanowisku związanym z obsługą i realizacją programów i projektów finansowanych ze środków zewnętrznych (najlepiej unijnych)

- mile widziane doświadczenie zawodowe w organizacji pozarządowej lub administracji

Dodatkowo
- wiedza z zakresu funduszy unijnych, w szczególności w zakresie funkcjonowania Europejskiego Funduszu Społecznego,

- doświadczenie w realizacji projektów społecznych oraz projektów grantowych,

- samodzielność i kreatywność,

- biegła obsługa komputera (MS Word, MS Excel, programy do komunikacji zdalnej)

- doświadczenie w rozliczaniu projektów „za rezultaty” będzie dodatkowym atutem,

- znajomość pracy metodą Design Thinking będzie bardzo mile widziana.

Co oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę, w wymiarze 1 etatu, na czas określony do 30 września 2023
• wynagrodzenie w wysokości 5 000 - 6 000 zł brutto/miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia
• pracę hybrydową (3 dni w biurze Fundacji w Warszawie i 2 dni zdalne w tygodniu)
• pracę w środowisku innowacji społecznych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz ew. kilku zdań uzasadnienia, dlaczego to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem/kandydatką na to stanowisko.

W mailu proszę podać nazwę stanowiska: Specjalisty/Specjalistki ds. projektów grantowych

Dokumenty należy przesłać tylko w wersji elektronicznej do dnia 11 października 2021 r., na adres mailowy: ktrzaska@cofund.org.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Wraz z dokumentami, o których mowa wyżej, należy przesłać czytelnie podpisane oświadczenie następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację „Fundusz Współpracy” zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).